Northern Division results, March 10 2018
North Premier
10/03/2018
Birkenhead Park 24  - 18  Wirral
Ilkley 7   - 7   Hull
Kendal 12  - 5   Sandal
Kirkby Lonsdale 41  - 21  Billingham
Pocklington 7   - 42  Lymm
Preston Grasshoppers 24  - 17  Harrogate
Rossendale 26  - 7   Morley
North One East
10/03/2018
Huddersfield Y.M.C.A. 13  - 43  Cleckheaton
Malton and Norton 10  - 18  Driffield
Morpeth 31  - 0   Bradford & Bingley
Northern 28  - 22  Dinnington
Penrith 29  - 9   West Leeds
West Hartlepool 12  - 48  Alnwick
North One West
10/03/2018
Blackburn 42  - 21  Altrincham Kersal
Burnage 41  - 7   Firwood Waterloo
Douglas (I.O.M.) 8   - 15  Vale of Lune
Manchester 15  - 25  Carlisle
Northwich 29  - 30  Wilmslow
Rochdale 7   - 28  Stockport
Warrington 96  - 3   St Benedicts
North Lancs/Cumbria
10/03/2018
Aspatria 60  - 10  Burnley
Bolton 21  - 13  Fleetwood
De La Salle (Salford) 30  - 5   Aldwinians
Littleborough 25  - 10  Tarleton
Oldham 40  - 5   Hawcoat Park
Trafford MV 36  - 25  Eccles
Wigton 20  - 7   Keswick
Cumbria
10/03/2018
Carlisle Crusaders (2nd XV) 0   - 22  Whitehaven
Furness 18  - 38  Cockermouth
Millom 0   - 7   Egremont
Silloth 19  - 22  Workington
Upper Eden 43  - 0   Windermere
South Lancs/Cheshire Division One
10/03/2018
Bowdon 36  - 0   Manchester Medics
Broughton Park 66  - 8   Southport
Glossop P - P Tyldesley
Hoylake 18  - 14  West Park (St Helens)
Leigh P - P Anselmians
New Brighton 19  - 47  Liverpool St Helens
Widnes 27  - 24  Sefton
South Lancs/Cheshire Division Two
10/03/2018
Aspull 56  - 0   Marple
Didsbury Toc H 13  - 20  Heaton Moor
Liverpool Collegiate 84  - 0   Vagabonds (I.O.M.)
Oldershaw 16  - 24  Port Sunlight
Orrell 46  - 10  Dukinfield
Wigan 29  - 17  Congleton
Lancs/Cheshire Division Three
10/03/2018
Ellesmere Port 18  - 8   Eagle
Old Bedians 7   - 22  Birchfield
Ormskirk 25  - 12  Mossley Hill
Oxton Parkonians 20  - 10  Ramsey (IoM)
Lancs/Cheshire Three League Cup
10/03/2018
Ashton-Under-Lyne 15  - 7   Bury
Clitheroe 25  - 15  Prenton
Liverpool University P - P North Manchester
Wallasey P - P Newton-le-Willows
Durham/Northumberland Division One
10/03/2018
Barnard Castle 19  - 15  Horden and Peterlee
Durham City 22  - 8   Stockton
Gosforth 20  - 23  Ponteland
Guisborough 31  - 26  Medicals
Hartlepool Rovers 15  - 36  Consett
Novocastrians P - P Gateshead
South Shields Westoe 52  - 0   Redcar
Durham/Northumberland Division Two
10/03/2018
Acklam 68  - 5   Hartlepool
Ashington 39  - 15  Newton Aycliffe
Darlington 36  - 12  Bishop Auckland
Ryton 39  - 21  Richmondshire
Sedgefield 27  - 19  Winlaton Vulcans
Sunderland P - P Whitby
Whitley Bay Rockcliff 15  - 13  North Shields
Durham/Northumberland Division Three
10/03/2018
Blyth 32  - 30  Seghill
Chester-Le-Street P - P Jarrovians
Houghton 13  - 8   South Shields
Prudhoe & Stocksfield 25  - 24  Seaton Carew
Wallsend 20  - 22  Yarm
West Hartlepool T.D.S.O.B. P - P Seaham
Yorkshire Division One
10/03/2018
Bradford Salem 22  - 16  Wheatley Hills
Heath 18  - 19  Beverley
Keighley 3   - 21  Middlesbrough
Moortown 22  - 21  Old Rishworthians
Scarborough 26  - 17  Hullensians
Selby 7   - 10  York
Yorkshire Division Two
10/03/2018
Barnsley 14  - 15  Pontefract
Halifax Vandals 11  - 25  Old Crossleyans
Ripon 12  - 10  Goole
Roundhegians 23  - 22  West Park Leeds
Wath Upon Dearne 24  - 13  Thornensians
Wetherby 55  - 5   Old Grovians
Yarnbury P - P Leodiensian
Yorkshire Division Three
10/03/2018
Baildon 13  - 12  Wensleydale
Hemsworth 38  - 5   Stocksbridge
Northallerton 41  - 0   Skipton
Old Otliensians 12  - 0   Castleford
Yorkshire Division Four Premier
10/03/2018
Ossett 19  - 12  Knaresborough
Rotherham Phoenix 24  - 7   Burley
Stanley Rodillians 0   - 47  Leeds Corinthians
Yorkshire Division Four Shield
10/03/2018
Hessle 3   - 15  Thirsk
Sheffield Oaks 0   - 14  Bramley Phoenix
York RI 12  - 27  Halifax