Northern Division results, February 10 2018
Northern Division Intermediate Cup Pool 1
10/02/2018
Aspatria 12  - 27  Bowdon
Northern Division Intermediate Cup Pool 2
10/02/2018
Gateshead P - P York
Northern Division Senior Vase Pool 1
10/02/2018
Whitehaven P - P Winnington Park
Northern Division Senior Vase Pool 2
10/02/2018
Bishop Auckland - AWO Wath Upon Dearne
Northern Division Junior Vase Pool 1
10/02/2018
Creighton 3   - 66  Ramsey (IoM)
Northern Division Junior Vase Pool 2
10/02/2018
West Hartlepool T.D.S.O.B. 0   - 72  Old Otliensians
North Premier
10/02/2018
Harrogate 12  - 0   Morley
Ilkley 21  - 3   Lymm
Kirkby Lonsdale P - P Hull
Rossendale P - P Billingham
North One East
10/02/2018
Huddersfield Y.M.C.A. 0   - 20  Alnwick
Malton and Norton 31  - 17  Dinnington
Morpeth 39  - 3   Cleckheaton
Northern 27  - 22  Percy Park
Penrith 29  - 24  Driffield
West Hartlepool 17  - 41  West Leeds
North One West
10/02/2018
Carlisle 15  - 18  Firwood Waterloo
Manchester 28  - 15  Wilmslow
Northwich P - P St Benedicts
Rochdale 9   - 3   Vale of Lune
North Lancs/Cumbria
10/02/2018
Bolton 7   - 3   Keswick
Burnley P - P Aldwinians
De La Salle (Salford) P - P Fleetwood
Littleborough P - P Hawcoat Park
Oldham 14  - 0   Eccles
Trafford MV 21  - 15  Wigton
Cumbria
10/02/2018
Carlisle Crusaders (2nd XV) 8   - 60  Upper Eden
South Lancs/Cheshire Division One
10/02/2018
Glossop 66  - 10  West Park (St Helens)
Manchester Medics 13  - 23  Southport
New Brighton P - P Broughton Park
Widnes P - P Anselmians
South Lancs/Cheshire Division Two
10/02/2018
Congleton 33  - 27  Oldershaw
Didsbury Toc H P - P Marple
Dukinfield 24  - 19  Aspull
Oswestry 10  - 14  Wigan
Durham/Northumberland Division One
10/02/2018
Consett 62  - 7   Medicals
Durham City 52  - 0   Redcar
Hartlepool Rovers 29  - 7   Ponteland
Horden and Peterlee 36  - 0   Gosforth
Stockton 35  - 0   Guisborough
Durham/Northumberland Division Two
10/02/2018
Acklam 32  - 12  Whitley Bay Rockcliff
Ashington 30  - 29  North Shields
Bishop Auckland 24  - 22  Hartlepool
Darlington 32  - 17  Richmondshire
Ryton 27  - 5   Winlaton Vulcans
Sedgefield 40  - 19  Newton Aycliffe
Durham/Northumberland Division Three
10/02/2018
Seaham 12  - 61  Seaton Carew
Wallsend HWO - Chester-Le-Street
Yarm P - P Blyth
Yorkshire Division One
09/02/2018
Keighley 26  - 25  Moortown
10/02/2018
Bradford Salem 14  - 17  Old Rishworthians
Old Brodleians 12  - 27  Middlesbrough
Scarborough 33  - 0   North Ribblesdale
Selby 27  - 31  Hullensians
Yorkshire Division Two
10/02/2018
Goole 16  - 14  West Park Leeds
Halifax Vandals P - P Leodiensian
Ripon 12  - 22  Pontefract
Roundhegians 31  - 26  Old Grovians
Wath Upon Dearne 29  - 26  Wetherby
Yarnbury 30  - 14  Thornensians
Yorkshire Division Three
10/02/2018
Baildon 15  - 22  Leeds Modernians
Harrogate Pythons 25  - 16  Stocksbridge
Hemsworth 18  - 19  Aireborough
Knottingley 18  - 10  Sheffield Medicals
Northallerton 13  - 8   Wensleydale
Yorkshire Division Four (North West)
10/02/2018
Bramley Phoenix 34  - 5   Thirsk
Yorkshire Division Four Premier
10/02/2018
Burley 29  - 18  Ossett
Rotherham Phoenix 33  - 24  Knaresborough
Yorkshire Division Four Shield
10/02/2018
Bramley Phoenix 34  - 5   Thirsk